Diyoke i Jazvić za novu pobjedu; Dinamo II – Cibalia 0:2!

Zagreb, 200321 Nogomet, druga HNL, stadion u Kranjčevićevoj, Dinamo II – Cibalia. Foto: Bruno Konjevic / CROPIX

Sjajne vijesti stižu iz Zagreba; Cibalia se iz metropole vraća s tri boda! Na travnjaku stadiona u Kranjčevićevoj ulici, u okviru 23. kola Druge HNL, vinkovački nogometaši rezultatom 2:0 porazili su drugu momčad Dinama. Cibalijinu pobjedu nagovijestio je Diyoke koji je u 22. minuti realizirao kazneni udarac, iznudio ga je Baltić.

Konačno rješenje utakmica je dobila u 63. minuti kada je Jazvić iz kontranapada izbio pred domaćeg vratara Čavlinu i rutinski zabio za konačnih Dinamo II – Cibalia 0:2.

Vinkovački drugoligaš nastavio je tako pozitivnu seriju rezultata, nije poražen ni u petom ovogodišnjem nastupu. S (n)ova tri boda Cibalia je napravila značajan odmak od začelja ljestvice i uhvatila potpuni priključak s momčadima iz zlatne sredine ljestvice.

Nastupajuću prvenstvenu stanku uvjetovanu obvezama hrvatske reprezentacije Cibalia će iskoristiti za odigravanje zaostale utakmice 18. kola; sljedeće subote (27. ožujka), naime, u Vinkovcima gostuje Dugopolje.