Dominik Greifenstein srebrni, a Patrik Sučić brončani na PH u Karlovcu

Karlovački TK Prana je bio domaćin, a Hrvatski taekwondo savez organizator seniorskog Prvenstva Hrvatske koje je okupilo natjecatelje iz 32 kluba. Vinkovački Sajnami na ovom natjecanju osvojio je po jednu srebro i broncu što ga je svrstalo na 5. mjesto ukupnog poretka.

Dominik Greifenstein u finalu kategorije do 74 kilograma izgubio je od Ante Kovača (TK Marjan Split), pa se u Vinkovce vratio s titulom državnog doprvaka. Greifensteinu je ovo već deseto odličje osvojeno na prvenstvima Hrvatske, medalju za medaljom niže još od kadetskog uzrasta.

A Patrik Sučić izborio je broncu u kategoriji do 80 kilograma. U borbi za finale bolji od njega bio je Matej Nikolić (TK Jastreb Zagreb), koji je na kraju i osvojio naslov prvaka Hrvatske. Sučiću je ovo bio premijerni nastup na seniorskom PH.