Kadeti GK Hrvatski sokol osvojili zlato u Slavonskom Brodu i osigurali nastup na Prvenstvu Hrvatske

U Slavonskom Brodu je u organizaciji GD Sokol održano 2. kolo kvalifikacija regije Istok za 1. Prvenstvo Hrvatske u univerzalnom, obaveznom i slobodnom programu.

Gimnastičari vinkovačkog Hrvatskog sokola u kategoriji kadeta ekipno su osvojili 1. mjesto, dok je u pojedinačnoj konkurenciji Roko Maslać osvojio zlato, Patrik Kordić srebro, a Luka Krmek broncu. U univerzalnom programu, u kategoriji starijih dječaka, Martin Klinec osvojio je zlatnu medalju. Svi gimnastičari osigurali su nastup na državnom prvenstvu, koje će se održati od 29. do 31. listopada u Osijeku.

Inače, trener Marko Simon vodio je vinkovačke gimnastičare na natjecanju u Slavonskom Brodu na kojem su, dodajmo i to, sudili i vinkovački suci Željko Iveljić i Tomislav Gudek.