Kapetan Baltić zabio dvaput u oproštajnom porazu od Junaka (2:3), Cibalia sezonu završila na 4. mjestu

Nogometaši Cibalije porazom su okončali drugoligašku sezonu; u današnjoj utakmici 34. kola, ujedno i posljednjeg ovosezonskog, Nebeskoplavi su gostovali u Sinju gdje ih je domaći Junak, inače od sljedeće sezone trećeligaš (osim ako Dubrava TK ne odustane od drugoligaškog natjecanja sljedeće sezone!), porazio rezultatom 3:2.

Oba pogotka za Cibaliju postigao je kapetan Tomislav Baltić koji je okrenuo inicijalno vodstvo do kojeg su domaći stigli preko Josipa Vučkovića u 24. minuti. Baltić je izjednačio u 57. minuti iz kaznenog udarca, a na 1:2 postavio je u 78. minuti. No, u zadnjih 10-ak minuta novi preokret; na 2:2 izjednačio je Petar Bašić-Šiško u 87. minuti, a Pirovu pobjedu domaćima donio je Ivan Mastelić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Cibalia je sezonu na završila na 4. mjestu drugoligaške karavane; naslov prvaka osvojio je Hrvatski dragovoljac, novi prvoligaš osvojio je 59 bodova, slijede Rudeš 57, BSK 55, Cibalia, Kustošija i Sesvete po 51, Opatija 50, Dugopolje 48, Dubrava Tim Kabel 46, Inter i Orijent po 45, Croatia 44, Dinamo II 43, Osijek II 42, Hajduk II 41, Solin 38, Junak i Međimurje s po 34 boda.