KVALIFIKACIJE Barišić i Gonzalez za trijumf Vukovara 1991 u Hrvacama! Odluka u nedjelju u Bjelovaru…

Nogometaši Vukovara 1991 preskočili su danas prvu prepreku na putu prema višem rangu, Prvoj nogometnoj ligi! Vukovarci su u Hrvacama rezultatom 2:0 porazili istoimenog domaćina, a utakmica je rezultatski epilog dobila u drugom poluvremenu.

Vodeći pogodak za Vukovar 1991 u 55. minuti postigao je Josip Barišić (dvije minute prije toga isključen je domaći igrač Duje Ribičić) koji je, nedovoljno oporavljen, na travnjak kročio početkom nastavka, a desetak minuta kasnije Robin Gonzalez udvostručio je prednost momčadi trenera Miroslava Bojka.

Vukovar 1991 će vizu za Prvu NL morati potvrditi sljedeće nedjelje, 12. lipnja, u Bjelovaru gdje ih čeka Mladost iz Ždralova koja je danas kao domaćin bila uspješnija od krapinskog Zagorca rezultatom 1:0.