Lucian Bura otpuhao Narančaste; Spačva – Gorica 28:30

Ni u drugoj ovosezonskoj utakmici na domaćem parketu rukometaši Spačve nisu uspjeli ni do boda! Nakon Karlovca koji je u 2. kolu Paket24 Premijer lige A iz Vinkovaca odnio sve (35:30), u 4. prvenstvenom kolu Narančaste i njihove navijače šokirala je i Gorica koja je od svog domaćina bila bolja rezultatom 30:28 (14:14).

Velikogoričane je do bodova povukao Lucian Bura za kojeg Spačvina obrana nije pronalazila rješenje, zabio je 11. Raspoložen je bio i vratar Tomislav Sladoljev koji je nanizao 14 obrana, uključujući i jedan sedmerac. Kod Spačve najefikasniji (opet) Marko Vignjević, zabio je devet pogodaka, no na horizontu se nije ukazao više nitko tko bi svojim nadahnućem pripomogao Spačvi na putu prema pozitivnom rezultatu.

Vinkovački rukometaši nakon četiri odigrana kola zauzimaju 6. poziciju Paket 24 Premijer lige A sa samo dva osvojena boda, a u 5. kolu gostuje u Poreču gdje ju očekuje sraz s istoimenim domaćinom, posljednjeplasiranim sastavom koji je u prva četiri kola nanizao isto toliko poraza.

SPAČVA           28 (14)

GORICA           30 (14)

VINKOVCI – SD OŠ Bartola Kašića. Gledatelja 100. Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd).

SPAČVA: Ćirović (1), Pašagić (5), Romić (1); Maroš 3, B. Mažurana, Čičak 3, Božičević 1, Vignjević 9 (2), Blašković, Zadro, F. Mažurana 3, N. Peštić, Kuže 4, Bolanča 2, Božić 3, B. Peštić.

Trener: Josip Mečić.

GORICA: Turčić, Jozepović, Sladoljev (13+1); Ceković 7, Turkalj, Goričanec 3, Baković 1, Cikatić 1, Čakarić 4, Solariček, Bura 11 (2), Barišić, Tomašić 2, Gal 1.

Trener: Andrija Nikolić.

Sedmerci: Spačva 4 (2), Gorica 2 (2).

Isključenja: Spačva 6 minuta (Božić 2, Vignjević 2, B. Mažurana 2), Gorica 6 minuta (Cikatić 2+2, Čakarić 2)

Igrač utakmice: Lucian Bura.