Nebeskoplavi nakon poraza od Dinama II (0:1) skliznuli gotovo na začelje, iza njih samo Opatija!

Nogometaši Cibalije u 13. kolu Druge HNL gostovali su u Zagrebu gdje su protiv Dinama II u svojevrsnom derbiju začelja minimalno poraženi, Modres nade slavile su 1:0. Cibaliju je u šesti ovosezonski poraz gurnuo Vasilj koji je u 64. minuti postigao jedini pogodak na utakmici; iskoristio je dubinsku loptu između Oršolića i Stanića, izišao sam pred vratara Kovačevića (koji je među vratnicama u ovoj utakmici zamijenio Runju) i rutinski poentirao.

Tanku, zapravo nikakvu, utjehu vinkovačkoj momčadi (koja je danas u Zagrebu istrčala bez Išasegija, Tomaševića, Jazvića, Diyokea, Bajića i Laštre!) predstavlja činjenica da je najbolji na terenu bio vratar domaćih Čavlina koji je u prvom dijelu utakmice iz rašlji izvukao udarac Bubnjara, a u 88. minuti opet je poput ruskog Tupoljeva zaplovio zrakom i „iščupao” Pavlakov slobodnjak koji je u jednom trenutku zamirisao na izjednačenje!

Cibalia je nakon (n)ovog poraza skliznula na pretposljednje mjesto drugoligaške ljestvice, iza Nebeskoplavih samo je Opatija koja ima 11 bodova, odnosno bod manje od VK-drugoligaša koji u sljedećem kolu u Vinkovcima dočekuje momčad Solina.