Nekad El Slavonico, danas „jednosmjerna ulica”; Osijek – Cibalia 5:0

Aktualnu prvenstvenu stanku osječki prvoligaš i vinkovački drugoligaš iskoristili su za provjernu utakmicu odigranu u Baranji, preciznije u Grabovcu. Nekad je to bio El Slavonico, a danas jednosmjerna ulica. Osječki Bijelo-plavi porazili su vinkovačke Nebeskoplave s visokih 5:0 (2:0).

Pogotke za momčad Nenada Bjelice postigli su Kleinheisler i Fiolić u prvom poluvremenu, a Caktaš, Jugović i Petković u nastavku utakmice.

Cibalia nije bila osobito opasna u igri prema naprijed, ali ipak je zabilježena Jelićeva neiskorištena prilika kod 0:0, Smajićev sramežljiv pokušaj glavom na isteku 1. poluvremena, Bubnjarov udarac u 82. minuti koji je Malenica „izvukao” ispod grede te nesnalaženje istoga igrača u šansi koja je u 88. minuti zamirisala na utješni pogodak.