NEMA VIŠE NEPORAŽENIH Vukovarci pokleknuli u 92. minuti, Zmijavčani slave Šabićevih 1:0!

Robin Gonzalez kod 0:0 promašio je zicer “jedan na jedan”

Nema više neporaženih u Prvoj nogometnoj ligi! Do ove subote bio je to Vukovar 1991, no danas je momčad Miroslava Bojka bila u 6. prvenstvenom kolu primorana potpisati kapitulaciju. I to na domaćem terenu, na vrlo bolan način, pogotkom primljenim u drugoj minuti sudačke nadoknade; nakon kornera Šabić je izbijenu loptu s 15-16 metara smjestio iza Kolićevih leđa.

– Nismo zaslužili izgubiti. Imali smo dosta zrelih šansi za pogodak, nismo zabili. S druge strane, Croatia je iskazala mnogo veću učinkovitost, zabila je gol i na kraju zasluženo slavila. Igra se za golove – rekao je vukovarski strateg Bojko.

Domaći su pri rezultatu 0:0 prokockali dva zicera „jedan na jedan”; Gonzalez i Mustedanagić, a nakon Šabićevog pogotka prigodu za izjednačenje imao je Saccone, ali i njemu je ponestalo prisebnosti pri završnom udarcu.

Inače, obilna kiša natopila je travnjak stadiona u Borovu naselju, uvjeti za igru bili su gotovo nemogući, na granici regularnosti. Možda i malo preko nje…