Pintarić, Gazić i Borko za Bedemovu desetu ovosezonsku pobjedu

Trima današnjim utakmicama kompletirano je 26. kolo Treće HNL Istok. Bedem je na domaćem terenu nadvisio našički NAŠK, sve je bilo gotovo nakon prvih 45 minuta kada su ivankovački Plavi pogocima Pintarića (6. minuta), Gazića (19.) i Borka (44.) poveli 3:0. Stečenu prednost momčad trenera Mirka Godanja u nastavku utakmice uspjela je sačuvati i tako upisati jubilarnu desetu ovosezonsku pobjedu.

Domaći trijumf danas su ostvarili i Kutjevčani i to u derbiju začelja protiv Valpovke, završilo je 4:0, dok je momčad Đakovo-Croatije nanijela Čepinu neugodan poraz na igralištu pokraj Uljare (1:3).

Evo svih rezultata 26. kola: Vukovar 1991 – Sloga NG 4:0, Slavija – Graničar 2:0, Belišće – Vuteks-Sloga 2:1, Zrinski (J) – Marsonia 1:0, Vihor – Oriolik 0:1, Slavonac (B) – Slavonija 0:2, Bedem – NAŠK 3:0, Čepin – Đakovo-Croatia 1:3, Kutjevo – Valpovka 4:0.

U vodstvu je Belišće s 55 bodova, slijede Marsonia 52, Vukovar 1991 51, Đakovo-Croatia 46, Oriolik 44, Slavonija 43, Graničar 40, Čepin i Zrinski (J) po 39, Bedem 33, Vihor 32, NAŠK 29, Vuteks-Sloga 27, Kutjevo 25, Valpovka, Sloga (NG) i Slavija po 24 te Slavonac (B) 22 boda.