Vinkovačke gimnastičarke treće u 3. kolu Kupa Hrvatske regija Istok – D program

U Vukovaru je, u organizaciji istoimenog domaćina, održano 3. kolo Kupa Hrvatske u ženskoj sportskoj gimnastici, regija Istok – D program, na kojem su nastupile 42 gimnastičarke iz pet klubova, razvrstane u tri kategorije; kadetkinje, juniorke i seniorke.

Vinkovački GK Hrvatski sokol imao je predstavnice u kategorijama juniorki i seniorki; kod juniorki je vinkovački sastav (Miljana Dobrić, Anđela Dobrić, Ena Ivančić, Paula Kovačević i Vanessa Matanović) osvojio ekipno 3. mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji, pak, najbolji plasman ostvarila je Anđela Dobrić koja je bila četvrta, Vanessa Matanović zauzela je 5. mjesto, a Ena Ivančić poziciju bor 9 konkurenciji 22 gimnastičarke.

U seniorskoj konkurenciji Ana Hemetek bila je zauzela je četvrto mjesto, a Lea Ivančić bila je 13. u konkurenciji 15 gimnastičarki. Vinkovačke gimnastičarke na vukovarskom natjecanju vodila je trenerica Dunja Perica.