Vukovar 1991 uvjerljivo protiv Zrinskog do desete pobjede zaredom (4:0)!

Jučerašnjim ogledom NAŠK – Vuteks-Sloga (4:2) otvorena je 31. prvenstvena dionica Treće HNL Istok koja je nastavljena danas odigravanjem većine utakmica. Nezaustavljivi Vukovar 1991 je upisao i desetu pobjedu zaredom! Zrinski iz Jurjevca nije imao ni minimalne šanse neokrznut gostovanje u Borovu naselju gdje su se gosti suočili s problemima već od samog početka utakmice; Patrik Džalto već u 7. minuti zabio je za 1:0, a desetak minuta kasnije Josip Barišić je iz kaznenog udarca udvostručio vukovarsku prednost. U drugoj minuti nastavka Mario Tadić zabija za 3:0, a konačnih Vukovar 1991 – Zrinski 4:0 postavio je Marko Ljaljić tri minute prije kraja ogleda.

Pobijedili su i Belišćani; i to u Valpovu, 3:1. Na taj način Rupnikova momčad zadržala je vrh ljestvice s dva boda prednosti u odnosu na Bojkove dečke, do kraja sezone još su tri kola.

Ivankovački Bedem danas je gostovao u Požegi gdje ga je domaća Slavonija porazila s 3:1, utješni pogodak za Plave postigao je Ivan Koledić, a županjski Graničar mnogo bolje je prošao na gostovanju kod Đakovo-Croatije, pobjeda 2:1! Strijelci za Županjce Josip Lešić i Ivan Kovačević.

Rezultati 31. kola: NAŠK – Vuteks-Sloga 4:2, Vukovar 1991 – Zrinski (J) 4:0, Croatia-Đakovo – Graničar 1:2, Slavonija – Bedem 3:1, Slavonac (B) – Čepin 0:2, Valpovka – Belišće 1:3, Sloga (NG) – Slavija 1:0, Oriolik – Marsonia 2:2; u nedjelju igraju Kutjevo – Vihor (početak u 17.30 sati).

Na ljestvici vodi Belišće sa 68 bodova, slijede Vukovar 1991 66, Marsonia 59, Đakovo-Croatia 53, Slavonija 52, Graničar 47, Čepin 46, Oriolik 45, Zrinski 43, Bedem 39, Vihor 38 (-1), Vuteks-Sloga 37, Sloga (NG) i NAŠK po 33, Kutjevo (-1) 31, Slavija 30 te Valpovka i Slavonac (B) po 28 bodova.