Vukovarci s lakoćom preplivali Orljavu i opet zasjeli na vrh ljestvice trećeligaškog istoka

Jara (9) je u Pleternici zabio za 1:3, a Barišić (25) za konačnih Slavija – Vukovar 1991 1:4 FOTO: arhiv

Nogometaši Vukovara 1991 u velikom stilu vratili su se na vrh ljestvice trećeligaškog istoka! U zaostaloj utakmici 10. kola trener Bojko i njegovi s lakoćom su preplivali Orljavu, na gostovanju u Pleternici domaću Slaviju porazili su rezultatom 4:1.

Sjajno su Vukovarci otvorili utakmicu, Biljan je u 2. minuti pogodio za 0:1. U 69. Aleksić je poduplao gostujuću prednost koja je prepolovljena u 75. minuti kada je realizirao kazneni udarac Stanić.

No, odgovor Vukovaraca je bio munjevit, praktički odmah po polasku s centra Jara je zabio za 1:3, a u 89. minuti Barišić je zabio za konačnih Slavija – Vukovar 1991 1:4.

Vukovar 1991 je prvi na ljestvici s 23 boda, slijedi Belišće s 22, Zrinski (J) i Đakovo-Croatia s po 20, Marsonia i Bedem s po 17, Graničar 15, Kutjevo 14, Vuteks-Sloga i Slavonija s po 13, Darda i Omladinac (GV) s po 12, Čepin, Slavonac (B), Slavija i Oriolik s po 10, Sloga (NG) 9 te NAŠK sa 7 bodova.