Županjci obranili naslov pobjednika Kupa ŽNS-VS; Vuteks-Sloga – Graničar 0:2

Nogometaši županjskog Graničara obranili su naslov pobjednika Kupa ŽNS vukovarsko-srijemskog! U današnjoj finalnoj utakmici odigranoj u Vukovaru rezultatom 2:0 porazili su domaću Vuteks-Slogu.

Takav epilog nagovijestio je nes(p)retni Marko Filipović koji je u 17. minuti svladao vlastitog vratara Ajdina Memovića. Početkom nastavka, točnije u 52. minuti, Ivan Kovačević pogotkom je prelomio utakmicu – 0:2! Unatoč silnim nastojanjima, Vuteks-Sloga nije uspjela ni do počasnog pogotka…

Ali, jest to utješnog pehara koju je poraženom finalistu predao Zlatko Vrančić, predsjednik NS Vukovar. Nazočan finalnoj utakmici bio je i predsjednik ŽNS-VS Josip Kuterovac koji je uručio pobjednički pehar kapetanu pobjedničke momčadi Hrvoju Miličeviću. Inače, oba finalista predstavljat će Vukovarsko-srijemsku županiju u pretkolu Kupa Hrvatske.