Tko ostane zadnji nek’ ugasi svjetlo! Cibaliju napušta šest igrača!

FOTO: Ivan Valentić

Tko ostane zadnji nek’ ugasi svjetlo!

Tako bi se najbolje mogla opisati službena objava na stranicama HNK Cibalia Vinkovci:

“Nakon zajedničkih trenutaka dolazi vrijeme za nove izazove. Hvala vam na svemu što ste pružili klubu i želimo vam puno sreće u budućnosti”.

Ukratko nakon Muse i Bojka Cibaliju napuštaju Žabec, Grujević, Pervan, Galić, Brlek i Mekić. 

Momčad koja je do prije dva mjeseca sanjala prvu ligu polako nestaje….vidjet ćemo tko ili što je iduće.