
Tko ostane zadnji nek’ ugasi svjetlo!
Tako bi se najbolje mogla opisati službena objava na stranicama HNK Cibalia Vinkovci:
“Nakon zajedničkih trenutaka dolazi vrijeme za nove izazove. Hvala vam na svemu što ste pružili klubu i želimo vam puno sreće u budućnosti”.
Ukratko nakon Muse i Bojka Cibaliju napuštaju Žabec, Grujević, Pervan, Galić, Brlek i Mekić.
Momčad koja je do prije dva mjeseca sanjala prvu ligu polako nestaje….vidjet ćemo tko ili što je iduće.

