
Braniteljska udruga veslačica Snaše Vinkovci debitirala je na KUP-u Đakovo, posljednjoj utrci na neretvanskim lađama prije Utrke lađarica u Metkoviću.
Snaše su osvojile 6 mjesto od 8 ekipa, a za samo 5 metara bile udaljene od 5-oplasirane ekipe!
Treba reći i kako su Snaše veslale i ranije, ova ekipa postoji samo 6 mjeseci, od čega treniraju tek mjesec i pol. Ovo je tim više ogroman uspjeh.
Utrka je održana jučer u teškim vremenskim uvjetima na užarenoj Jošavi koji su uz 5 km veslanja uz okretanje oko bove na jezeru Jošava bili dodatni izazov.
O našim Snašama nedavno je prilog snimio i HRT, a kako su Snaše istaknule svakim zaveslajem jedna drugu potiču da idu naprijed u nove pobjede.
Snaše samo tako nastavite i sretno u Metkoviću!


